cer
      U bevindt zich hier :  HomeBevoegde Doventolken

Bevoegde doventolken Nederlandse Gebarentaal

Onderstaande dames en heer hebben hun opleiding
aan de Hogeschool van Utrecht voltooid:

 

 

Eveline van der Bas
Grifdijk 7a,
3931 MC Woudenberg.
Tolk gebarentaal en schrijftolk
Mobiel: 06-15258270

E-mail: evelinewanner@hotmail.com


Hannah Bout,
Putten.
E-mail: hannah@gebaarentaal.com


Annelies Dijs-van den Top
Lunteren
E-mail: anneliesvandentop10@hotmail.com
Mobiel: 06- 12778051


Gea Duister
Reling 83, 3863 VB Nijkerk.
Schrijftolk
E-mail: gea@schrijftolknodig.nl
Mobiel: 06-21226890


Corlinda van de Graaf- van den Berg,
Voorstraat 82, 2964 AL Groot-Ammers.
E-mail: corlinda@filternet.nl
Mobiel: 06-29128107


Aline Hoeflaak,
Papendrecht
E-mail: tolkngt@alinehoeflaak.nl
Mobiel: 06- 11247489


Ellen Joosse,
Utrecht
E-mail: ellenjoosse@gmail.com
Mobiel: 06-22291063
Website:Ellenjoosse.nl


Anneleen de Keizer Budding- van Leeuwen,
Leerdam
E-mail:detolkgebarentaal@gmail.com
Mobiel: 06- 12102204


Rozalinde Kemeling,
Elias Steinstraat 75 C, 2553 RW. Den Haag
E-mail:rozalindekemeling@gmail.com


Willeke Kreling,
Groenestraat 5,  5314 AJ Bruchem.
E-mail: willekekreling@hetnet.nl
Mobiel: 06-27373815


Elisabeth ter Maaten,
E-mail: tolk-elisabeth@live.nl
Mobiel: 06 28590618


Marieke Polinder,
Kootwijkerbroek,
E-mail: mgpolinder@gmail.com
Mobiel: 06-31 29 58 17


Mieke Spek- den Boer,
Ede
E-mail: miekespekdenboer@gmail.com
Mobiel: 06- 14204088


Betsie Scholtus,
Rhenen.
E-mail: ehscholtus@kliksafe.nl


Petra Schurink,
Nunspeet.
E-mail: pschurink@kliksafe.nl
Mobiel: 06-23267037


Willeke Slijkhuis,
Korenerf 7, 8075 CZ Elspeet.
E-mail: tolk@willekeslijkhuis.nl
Mobiel: 06-34133563


Elsaline Veldhuizen,
Den Haag.
E-mail: info@tolkelsaline.nl
Mobiel: 06-53636646


Gerjanne Versteeg-Wessels,
Dalwagenseweg 22, 4043 MX Opheusden.
E-mail: Tolkgebarentaal@kliksafe.nl
Mobiel: 06-13952803


Famke de Vries – Wildeman,
Laan van Vollenhove 766,   3706 AA Zeist.
E-mail: famke.devries@planet.nl
Tel: 030-6995926
Mobiel: 06-48152545


Lucy Zevenbergen,
Beukenlaan 12, 3886 AE Garderen
E-mail: lucy.zevenbergen@filternet.nl
Tel: 0577-462085
Mobiel: 06 45446693


Hr. Menno Zetzema,
Chabothof 18, Nijkerk
E-mail:menno@zetzema.nl
Mobiel: 06 13860705



Wilt u iets wijzigen?  geef het door!


Doventolkuren voor de leefsituatie

De tolkvoorziening in de leefsituatie wordt vergoed uit de AWBZ.
Met leefsituatie worden uitsluitend activiteiten bedoeld die met het privé-leven te maken hebben (zoals doktersbezoek, hobbyclub, kerkbezoek, bruiloft, een incidentele cursus, ouderavond op school, bezoek notaris  enz.), dus niet het volgen van onderwijs of activiteiten die met uw werk te maken hebben.

Je vindt ook veel info bij:
www.tolknet.nl/informatie/veelgestelde-vragen


naar boven